Logopedie v mateřské škole

V naší mateřské škole se snažíme v nejvyšší možné míře podporovat správný rozvoj komunikační schopnosti, proto jsme rádi, že můžeme rodičům a dětem nabídnout nadstandartní služby kvalifikovaného logopeda.

Logopedie probíhá v mateřské škole každou STŘEDU, je rozdělena na dvě skupiny. 1. skupina je vždy v lichý týden (dle časového harmonogramu), 2. skupina je vždy v sudý týden (dle časového harmonogramu).

Logopedie probíhá NAHOŘE PŘED ŘEDITELNOU, pouze však za přítomnosti RODIČŮ (ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ).

Pokud si myslíte, že Vaše dítě špatně mluví, nebo má s něčím problém, neváhejte kontaktovat logopeda v naší mateřské škole. Společně probereme situaci, uděláme základní vyšetření řeči a domluvíme se na následné intervenci.

Ve fotogalerii je možno si prohlédnout pomůcky, se kterými pracujeme.

Mgr. Lucie Sztanko.