Akce


Vzhledem k současné situaci bylo bruslení školek pro školní rok 2020/21 oficiálně zrušeno! Úhrada za lekce bude vrácena prostřednictvím třídních učitelek.

Zobrazit příspěvek

Dobrý den, od dnešního dne se může vstupovat do MŠ i zadním vchodem (přes zahradu), brána již bude normálně otevřená. Prosíme však, neparkujte kočáry na trávě. Pokud děti přijedou na kole/odrážedle je rovněž zakázáno přejíždět trávu. Děkujeme za pochopení!

Zobrazit příspěvek

Zapojte se do naší sbírky pyžamek i Vy! (rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

Od 4.1.2021 bude ve třídě Lesní na zástup paní učitelka Jana Martináková.

Zobrazit příspěvek

Prosím pozor! Lektorka angličtiny je nemocná. Angličtina nebude v týdnu od 4.1. ani v týdnu od 11. 1. V týdnu od 18.1. již proběhne dle normálního rozpisu. Hodiny budou nahrazeny následovně: menší děti ve čtvrtky 21. a 28. 1. od 14:30 (angličtina tedy potrvá až do 15:30) velké děti spojené obě skupiny v jednu vždy v pátek 22.1. a 5.2. od 14:30- 15:00 Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvek

MŠ UPOZORŇUJE, ŽE DĚTI, ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI DÍTĚTE ČI JINÉ OSOBY VČETNĚ ZAMĚSTNANCŮ MŠ, S PŘÍZNAKY INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEMOHOU DO ŠKOLY VSTOUPIT

Zobrazit příspěvek

Pobyt zákonných zástupců dětí ve společných prostorách je omezen na nezbytně nutnou dobu. Přivádění a odvádění dětí je dovoleno pouze jedné osobě – mohou se střídat (mimo první školní den).

Zobrazit příspěvek

NAHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

PROSÍME POUŽÍVEJTE HNED PO VSTUPU DO MŠ DEZINFEKCI NA RUCE! DĚKUJEME!

Zobrazit příspěvek

BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Bezpečnostní a hygienická opatření provozu Mateřské školy Lanžhot Zobrazit příspěvek

!Upozornění !Vážení rodiče, vzhledem k opakovaným komplikacím s přihlašováním a odhlašováním dětí při nemocích, žádáme o dodržování těchto pravidel: 1. Když dítě onemocní je nutno dítě ODHLÁSIT po dobu nemoci. 2. Pří nástupu je nutné dítě opět PŘIHLÁSIT a to den předem nejpozději do 13.00 hod popř. v pondělí do 7.00 hod. A to telefonicky nebo formou sms na čísle: 519 336 209 nebo 732 135 659 Pokud přijde do MŠ dítě, které NENÍ předem nahlášeno bude jeho pobyt na tento den zkrácený pouze DO oběda, pak je nutno dítě vyzvednout. Děkujeme za pochopení Kolektiv MŠ 

Zobrazit příspěvek

Aktuality


Vzhledem k současné situaci bylo bruslení školek pro školní rok 2020/21 oficiálně zrušeno! Úhrada za lekce bude vrácena prostřednictvím třídních učitelek.

Zobrazit příspěvek

Dobrý den, od dnešního dne se může vstupovat do MŠ i zadním vchodem (přes zahradu), brána již bude normálně otevřená. Prosíme však, neparkujte kočáry na trávě. Pokud děti přijedou na kole/odrážedle je rovněž zakázáno přejíždět trávu. Děkujeme za pochopení!

Zobrazit příspěvek

Zapojte se do naší sbírky pyžamek i Vy! (rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

Od 4.1.2021 bude ve třídě Lesní na zástup paní učitelka Jana Martináková.

Zobrazit příspěvek

Prosím pozor! Lektorka angličtiny je nemocná. Angličtina nebude v týdnu od 4.1. ani v týdnu od 11. 1. V týdnu od 18.1. již proběhne dle normálního rozpisu. Hodiny budou nahrazeny následovně: menší děti ve čtvrtky 21. a 28. 1. od 14:30 (angličtina tedy potrvá až do 15:30) velké děti spojené obě skupiny v jednu vždy v pátek 22.1. a 5.2. od 14:30- 15:00 Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvek

MŠ UPOZORŇUJE, ŽE DĚTI, ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI DÍTĚTE ČI JINÉ OSOBY VČETNĚ ZAMĚSTNANCŮ MŠ, S PŘÍZNAKY INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEMOHOU DO ŠKOLY VSTOUPIT

Zobrazit příspěvek

Pobyt zákonných zástupců dětí ve společných prostorách je omezen na nezbytně nutnou dobu. Přivádění a odvádění dětí je dovoleno pouze jedné osobě – mohou se střídat (mimo první školní den).

Zobrazit příspěvek

NAHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

PROSÍME POUŽÍVEJTE HNED PO VSTUPU DO MŠ DEZINFEKCI NA RUCE! DĚKUJEME!

Zobrazit příspěvek

BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Bezpečnostní a hygienická opatření provozu Mateřské školy Lanžhot Zobrazit příspěvek

!Upozornění !Vážení rodiče, vzhledem k opakovaným komplikacím s přihlašováním a odhlašováním dětí při nemocích, žádáme o dodržování těchto pravidel: 1. Když dítě onemocní je nutno dítě ODHLÁSIT po dobu nemoci. 2. Pří nástupu je nutné dítě opět PŘIHLÁSIT a to den předem nejpozději do 13.00 hod popř. v pondělí do 7.00 hod. A to telefonicky nebo formou sms na čísle: 519 336 209 nebo 732 135 659 Pokud přijde do MŠ dítě, které NENÍ předem nahlášeno bude jeho pobyt na tento den zkrácený pouze DO oběda, pak je nutno dítě vyzvednout. Děkujeme za pochopení Kolektiv MŠ 

Zobrazit příspěvek

Splatnost školného je k 15. dni v každém měsíci. Tento termín je nutno dodržovat. Děkuji.

Zobrazit příspěvek