Akce


Aktuality


!PROSÍM POZOR! Z DŮVODU VELKÉHO VÝSKYTU NEŠTOVIC A VYSOKÉ NEMOCNOSTI BUDE FOCENÍ TŘÍD A TABLA PŘESUNUTO NA PONDĚLÍ 27.5.OD 8:00!!!

Zobrazit příspěvek

OLYMPIÁDA (rozkliknout)

Olympiáda Zobrazit příspěvek

Ve čtvrtek 16.5.2019 proběhne 2. hodina plavání. Odjezd od MŠ 9:10 hod. (vše jak minule)

Zobrazit příspěvek

!Upozornění !Vážení rodiče, vzhledem k opakovaným komplikacím s přihlašováním a odhlašováním dětí při nemocích, žádáme o dodržování těchto pravidel: 1. Když dítě onemocní je nutno dítě ODHLÁSIT po dobu nemoci. 2. Pří nástupu je nutné dítě opět PŘIHLÁSIT a to den předem nejpozději do 13.00 hod popř. v pondělí do 7.00 hod. A to telefonicky nebo formou sms na čísle: 519 336 209 nebo 732 135 659 Pokud přijde do MŠ dítě, které NENÍ předem nahlášeno bude jeho pobyt na tento den zkrácený pouze DO oběda, pak je nutno dítě vyzvednout. Děkujeme za pochopení Kolektiv MŠ 

Zobrazit příspěvek

Dne 21. 5. 2019 v 9:00hod je v MŠ pro děti připraven pořad „Hudební cesta kolem světa“

Zobrazit příspěvek

!P R O S Í M P O Z O R! Po dohodě se zřizovatelem bude MŠ od 1.8. (POZOR JE TO ČTVRTEK) do 30. 8. včetně uzavřena! Na děti se budeme opět těšit v pondělí 2. 9. 2019!

Zobrazit příspěvek

BESÍDKY KE DNI MATEK V MŠ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

Splatnost školného je k 15. dni v každém měsíci. Tento termín je nutno dodržovat. Děkuji.

Zobrazit příspěvek