Akce


FOLKLÓRNÍ KROUŽEK – ROZKLIKNOUT (PŘIHLÁŠKY K DISPOZICI U TŘÍDNÍCH UČITELEK – LESNÍ, PALOUČEK

Zobrazit příspěvek

ŘEDITELKA MŠ ŠKOLY OZNAMUJE, ŽE OD 4. 10. 2021 NASTUPUJE NA MATEŘSKOU DOVOLENOU. ZASTUPOVAT JÍ BUDE V PLNÉM ROZSAHU MGR. MARTINA ČAPKOVÁ

Zobrazit příspěvek

Kroužek angličtiny – začne od středy 29.9. o přihlášku si řekněte do pátku 24.9. třídní učitelce (podrobnější informace plakátek – rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

Důležité informace ke školičkovým hodům Průvod Prosíme rodiče o vyzvednutí dětí z MŠ do 14.45 h. V 15 h. bude zahájení na zahradě MŠ, pak půjdeme průvodem ke stárkovi – Štěpán Kubík. S ohledem na tradiční průvod prosíme rodiče, aby nechali své děti jít samostatně a zařadili se za muzikanty. Průvod pak lépe vynikne. Fotograf je zajištěn. Zapůjčení krojů Kroje jsou k zapůjčení u školnice – p. Bronislava Bartošová. V případě zájmu, prosíme o brzké nahlášení. Kroje si můžete vyzvednout v týdnu od 6. do 10. září. Navrácení krojů od 27. do 30. září.

Zobrazit příspěvek

PROSÍME O OPĚTOVNÉ ZADÁNÍ TRVALÝCH PŘÍKAZŮ K PLATBĚ ŠKOLNÉHO! DĚKUJEME. PŘEDŠKOLÁCI ANI DĚTI S ODKLADEM ŠKOLNÍ DOCHÁZKY ŠKOLNÉ NEPLATÍ!

Zobrazit příspěvek

JÍDELNA ZŠ žádá o platbu stravování vždy dopředu na další měsíc! Děkujeme!

Zobrazit příspěvek

OD ZÁŘÍ MÁME V KOLEKTIVU NOVÉ UČITELKY TŘÍDA POHÁDKOVÁ – Bc. Miroslava Machalová TŘÍDA LESNÍ – Daniela Bartálová TŘÍDA MOŘSKÁ – Bc. Lubomíra Svobodová

Zobrazit příspěvek

Od 1.9.2021 jsou všechny děti nahlášeny na celodenní pobyt a stravování. Pokud dítě nenastoupí nebo bude chodit např. po obědě, je nutno tyto údaje nahlásit přímo v MŠ. A to telefonicky – do úterý 31.8.2021. Jinak bude dítě počítáno. Přihlašování a odhlašování dětí v MŠ na čísle 519 336 209 nebo na mobilu – 732 135 659 (možno i SMS).

Zobrazit příspěvek

INFORMACE Na I. pololetí vybíráme:  2x balení papírových kapesníků  1x toaletní papír ( balení po 4ks)  1x balení vlhčených ubrousků Uvedené hygienické potřeby vybírají provozní pracovnice. Noste je prosím, zadním vchodem do jídelny. Děkujeme 🙂

Zobrazit příspěvek

MŠ UPOZORŇUJE, ŽE DĚTI, ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI DÍTĚTE ČI JINÉ OSOBY VČETNĚ ZAMĚSTNANCŮ MŠ, S PŘÍZNAKY INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEMOHOU DO ŠKOLY VSTOUPIT

Zobrazit příspěvek

Pobyt zákonných zástupců dětí ve společných prostorách je omezen na nezbytně nutnou dobu. Přivádění a odvádění dětí je dovoleno pouze jedné osobě – mohou se střídat (mimo první školní den).

Zobrazit příspěvek

NAHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

PROSÍME POUŽÍVEJTE HNED PO VSTUPU DO MŠ DEZINFEKCI NA RUCE! DĚKUJEME!

Zobrazit příspěvek

BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Bezpečnostní a hygienická opatření provozu Mateřské školy Lanžhot Zobrazit příspěvek

!Upozornění !Vážení rodiče, vzhledem k opakovaným komplikacím s přihlašováním a odhlašováním dětí při nemocích, žádáme o dodržování těchto pravidel: 1. Když dítě onemocní je nutno dítě ODHLÁSIT po dobu nemoci. 2. Pří nástupu je nutné dítě opět PŘIHLÁSIT a to den předem nejpozději do 13.00 hod popř. v pondělí do 7.00 hod. A to telefonicky nebo formou sms na čísle: 519 336 209 nebo 732 135 659 Pokud přijde do MŠ dítě, které NENÍ předem nahlášeno bude jeho pobyt na tento den zkrácený pouze DO oběda, pak je nutno dítě vyzvednout. Děkujeme za pochopení Kolektiv MŠ 

Zobrazit příspěvek

Aktuality


FOLKLÓRNÍ KROUŽEK – ROZKLIKNOUT (PŘIHLÁŠKY K DISPOZICI U TŘÍDNÍCH UČITELEK – LESNÍ, PALOUČEK

Zobrazit příspěvek

ŘEDITELKA MŠ ŠKOLY OZNAMUJE, ŽE OD 4. 10. 2021 NASTUPUJE NA MATEŘSKOU DOVOLENOU. ZASTUPOVAT JÍ BUDE V PLNÉM ROZSAHU MGR. MARTINA ČAPKOVÁ

Zobrazit příspěvek

Kroužek angličtiny – začne od středy 29.9. o přihlášku si řekněte do pátku 24.9. třídní učitelce (podrobnější informace plakátek – rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

Důležité informace ke školičkovým hodům Průvod Prosíme rodiče o vyzvednutí dětí z MŠ do 14.45 h. V 15 h. bude zahájení na zahradě MŠ, pak půjdeme průvodem ke stárkovi – Štěpán Kubík. S ohledem na tradiční průvod prosíme rodiče, aby nechali své děti jít samostatně a zařadili se za muzikanty. Průvod pak lépe vynikne. Fotograf je zajištěn. Zapůjčení krojů Kroje jsou k zapůjčení u školnice – p. Bronislava Bartošová. V případě zájmu, prosíme o brzké nahlášení. Kroje si můžete vyzvednout v týdnu od 6. do 10. září. Navrácení krojů od 27. do 30. září.

Zobrazit příspěvek

PROSÍME O OPĚTOVNÉ ZADÁNÍ TRVALÝCH PŘÍKAZŮ K PLATBĚ ŠKOLNÉHO! DĚKUJEME. PŘEDŠKOLÁCI ANI DĚTI S ODKLADEM ŠKOLNÍ DOCHÁZKY ŠKOLNÉ NEPLATÍ!

Zobrazit příspěvek

JÍDELNA ZŠ žádá o platbu stravování vždy dopředu na další měsíc! Děkujeme!

Zobrazit příspěvek

OD ZÁŘÍ MÁME V KOLEKTIVU NOVÉ UČITELKY TŘÍDA POHÁDKOVÁ – Bc. Miroslava Machalová TŘÍDA LESNÍ – Daniela Bartálová TŘÍDA MOŘSKÁ – Bc. Lubomíra Svobodová

Zobrazit příspěvek

Od 1.9.2021 jsou všechny děti nahlášeny na celodenní pobyt a stravování. Pokud dítě nenastoupí nebo bude chodit např. po obědě, je nutno tyto údaje nahlásit přímo v MŠ. A to telefonicky – do úterý 31.8.2021. Jinak bude dítě počítáno. Přihlašování a odhlašování dětí v MŠ na čísle 519 336 209 nebo na mobilu – 732 135 659 (možno i SMS).

Zobrazit příspěvek

INFORMACE Na I. pololetí vybíráme:  2x balení papírových kapesníků  1x toaletní papír ( balení po 4ks)  1x balení vlhčených ubrousků Uvedené hygienické potřeby vybírají provozní pracovnice. Noste je prosím, zadním vchodem do jídelny. Děkujeme 🙂

Zobrazit příspěvek

MŠ UPOZORŇUJE, ŽE DĚTI, ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI DÍTĚTE ČI JINÉ OSOBY VČETNĚ ZAMĚSTNANCŮ MŠ, S PŘÍZNAKY INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEMOHOU DO ŠKOLY VSTOUPIT

Zobrazit příspěvek

Pobyt zákonných zástupců dětí ve společných prostorách je omezen na nezbytně nutnou dobu. Přivádění a odvádění dětí je dovoleno pouze jedné osobě – mohou se střídat (mimo první školní den).

Zobrazit příspěvek

NAHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek