Akce


ŠKOLKA V POHYBU Školka v pohybu pro předškoláky (i pro děti s odkladem šk. docházky) bude pokračovat také přes letní prázdniny, za příznivého i nepříznivého počasí, každý čtvrtek od 9.30 hodin! (Do batohu dejte dětem pití v uzavíratelné láhvi, boty na cvičení, sportovní oblečení.)

Zobrazit příspěvek

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ NA ROK 2020/2021

Zobrazit příspěvek

školné (rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

PROSÍME RODIČE DĚTÍ, KTERÉ JIŽ NENASTOUPÍ, ABY SI VYZVEDLI VĚCI SVÝCH DĚTÍ ZE SKŘÍNĚK. DĚKUJEME.

Zobrazit příspěvek

PROSÍME POUŽÍVEJTE HNED PO VSTUPU DO MŠ DEZINFEKCI NA RUCE! DĚKUJEME!

Zobrazit příspěvek

ZMĚNA PROVOZU PŘES ŠKOLNÍ HLAVNÍ PRÁZDNINY (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Bezpečnostní a hygienická opatření provozu Mateřské školy Lanžhot Zobrazit příspěvek

!Upozornění !Vážení rodiče, vzhledem k opakovaným komplikacím s přihlašováním a odhlašováním dětí při nemocích, žádáme o dodržování těchto pravidel: 1. Když dítě onemocní je nutno dítě ODHLÁSIT po dobu nemoci. 2. Pří nástupu je nutné dítě opět PŘIHLÁSIT a to den předem nejpozději do 13.00 hod popř. v pondělí do 7.00 hod. A to telefonicky nebo formou sms na čísle: 519 336 209 nebo 732 135 659 Pokud přijde do MŠ dítě, které NENÍ předem nahlášeno bude jeho pobyt na tento den zkrácený pouze DO oběda, pak je nutno dítě vyzvednout. Děkujeme za pochopení Kolektiv MŠ 

Zobrazit příspěvek

Aktuality


ŠKOLKA V POHYBU Školka v pohybu pro předškoláky (i pro děti s odkladem šk. docházky) bude pokračovat také přes letní prázdniny, za příznivého i nepříznivého počasí, každý čtvrtek od 9.30 hodin! (Do batohu dejte dětem pití v uzavíratelné láhvi, boty na cvičení, sportovní oblečení.)

Zobrazit příspěvek

SEZNAM PŘIJATÝCH DĚTÍ NA ROK 2020/2021

Zobrazit příspěvek

školné (rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

PROSÍME RODIČE DĚTÍ, KTERÉ JIŽ NENASTOUPÍ, ABY SI VYZVEDLI VĚCI SVÝCH DĚTÍ ZE SKŘÍNĚK. DĚKUJEME.

Zobrazit příspěvek

PROSÍME POUŽÍVEJTE HNED PO VSTUPU DO MŠ DEZINFEKCI NA RUCE! DĚKUJEME!

Zobrazit příspěvek

ZMĚNA PROVOZU PŘES ŠKOLNÍ HLAVNÍ PRÁZDNINY (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Bezpečnostní a hygienická opatření provozu Mateřské školy Lanžhot Zobrazit příspěvek

!Upozornění !Vážení rodiče, vzhledem k opakovaným komplikacím s přihlašováním a odhlašováním dětí při nemocích, žádáme o dodržování těchto pravidel: 1. Když dítě onemocní je nutno dítě ODHLÁSIT po dobu nemoci. 2. Pří nástupu je nutné dítě opět PŘIHLÁSIT a to den předem nejpozději do 13.00 hod popř. v pondělí do 7.00 hod. A to telefonicky nebo formou sms na čísle: 519 336 209 nebo 732 135 659 Pokud přijde do MŠ dítě, které NENÍ předem nahlášeno bude jeho pobyt na tento den zkrácený pouze DO oběda, pak je nutno dítě vyzvednout. Děkujeme za pochopení Kolektiv MŠ 

Zobrazit příspěvek

Splatnost školného je k 15. dni v každém měsíci. Tento termín je nutno dodržovat. Děkuji.

Zobrazit příspěvek