Akce

Divadelní představení ve školním roce 2020/2021 budou stát dohromady 200 Kč na jedno dítě. Peníze noste p. učitelkám ve vaší třídě. Děkujeme

Zobrazit příspěvek

KROUŽEK ANGLIČTINY, PODROBNĚJŠÍ INFO (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

Podzimní focení proběhne ve středu 7.10.2020 od 8:15 hod!(rozkliknout přílohu)

Zobrazit příspěvek

Zapojte se do podzimního tvoření! (rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

Cvičení předškoláků (viz příloha)

Zobrazit příspěvek

LOGOPEDIE – DEPISTÁŽE BUDOU PROBÍHAT V PRŮBĚHU ZÁŘÍ, S KAŽDÝM SE POTÉ DOMLUVÍM NA TERMÍNU INDIVIDUÁLNÍ LOGOPEDIE, BUDOU TO OPĚT STŘEDY ODPOLEDNE/PO OBĚDĚ. NA DEPISTÁŽ SE PŘIHLÁSÍTE U SVÉ TŘÍDNÍ UČITELKY. INDIVIDUÁLNÍ LOGOPEDIE ZAČNE OD ŘÍJNA.

Zobrazit příspěvek

ZMĚNA CEN OBĚDŮ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

MŠ UPOZORŇUJE, ŽE DĚTI, ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI DÍTĚTE ČI JINÉ OSOBY VČETNĚ ZAMĚSTNANCŮ MŠ, S PŘÍZNAKY INFEKČNÍHO ONEMOCNĚNÍ NEMOHOU DO ŠKOLY VSTOUPIT

Zobrazit příspěvek

Pobyt zákonných zástupců dětí ve společných prostorách je omezen na nezbytně nutnou dobu. Přivádění a odvádění dětí je dovoleno pouze jedné osobě – mohou se střídat (mimo první školní den).

Zobrazit příspěvek

NAHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

Na I. pololetí vybíráme: • 1 balení papírových kapesníků • 1 balíček vlhčeného toaletního papíru • 4 ruličky toaletního papíru Uvedené hygienické potřeby vybírají provozní pracovnice. Noste je prosím zadním vchodem do jídelny.

Zobrazit příspěvek

PROSÍME POUŽÍVEJTE HNED PO VSTUPU DO MŠ DEZINFEKCI NA RUCE! DĚKUJEME!

BEZPEČNOSTNÍ A HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Bezpečnostní a hygienická opatření provozu Mateřské školy Lanžhot Zobrazit příspěvek

!Upozornění !Vážení rodiče, vzhledem k opakovaným komplikacím s přihlašováním a odhlašováním dětí při nemocích, žádáme o dodržování těchto pravidel: 1. Když dítě onemocní je nutno dítě ODHLÁSIT po dobu nemoci. 2. Pří nástupu je nutné dítě opět PŘIHLÁSIT a to den předem nejpozději do 13.00 hod popř. v pondělí do 7.00 hod. A to telefonicky nebo formou sms na čísle: 519 336 209 nebo 732 135 659 Pokud přijde do MŠ dítě, které NENÍ předem nahlášeno bude jeho pobyt na tento den zkrácený pouze DO oběda, pak je nutno dítě vyzvednout. Děkujeme za pochopení Kolektiv MŠ 

Aktuality

Zobrazit příspěvek

KROUŽEK ANGLIČTINY, PODROBNĚJŠÍ INFO (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

Podzimní focení proběhne ve středu 7.10.2020 od 8:15 hod!(rozkliknout přílohu)

Zobrazit příspěvek

Zapojte se do podzimního tvoření! (rozkliknout)

Zobrazit příspěvek

Cvičení předškoláků (viz příloha)

Zobrazit příspěvek

ZMĚNA CEN OBĚDŮ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

NAHLAŠOVÁNÍ A ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ (ROZKLIKNOUT)

Zobrazit příspěvek

PROSÍME POUŽÍVEJTE HNED PO VSTUPU DO MŠ DEZINFEKCI NA RUCE! DĚKUJEME!