Akce

LOGOPEDIE (SKUPINA SUDÝ TÝDEN) BUDE MIMOŘÁDNĚ PŘÍŠTÍ TÝDEN POSUNUTA Z PONDĚLÍ 1. 4. NA ÚTERÝ 2. 4. Z DŮVODU ŠKOLENÍ. Děkuji za pochopení

Zobrazit příspěvek

ZÁPIS V MATEŘSKÉ ŠKOLE (viz příloha)

Zobrazit příspěvek

Fotky – jednotlivci (jarní fotky) jsou již připraveny k vyzvednutí ve třídách Vašeho dítěte. Za hotovost je obdržíte.

Zobrazit příspěvek

*MORÉNA* (INFO VIZ PŘÍLOHA)

Zobrazit příspěvek

ZÁPIS DO ZŠ SE USKUTEČNÍ VE ČTVRTEK 4.4. V ZŠ – PROSÍM O NAPSÁNÍ ČASŮ NA HLAVNÍ NÁSTĚNCE V MŠ:)

Zobrazit příspěvek

Pozor! Do středy 27.3.2019 se vybírají peníze za focení retro obrazů. OBRAZ – 250 Kč/ks POLŠTÁŘ – 200 Kč/ks Peníze vybírá pouze p. uč. CIPRYSOVÁ (třída Safari) Obrazy i polštáře budou k vyzvednutí od pátku 29.3.2019. Děkujeme!

Zobrazit příspěvek

!Plavání! Předpokládaný začátek je první polovina května- přesné datumy a rozpisy budou upřesněny během týdne. Zapsat své děti na plavání můžete v MŠ na hlavní nástěnce – NENÍ omezeno věkem! Cena cca 945 Kč + autobus.

Zobrazit příspěvek

Dne 27. 3. 2019 půjdeme s předškoláky na ukázkovou hodinu do I. třídy ZŠ. Odchod od mateřské školy v 8:30hod.

Zobrazit příspěvek

„Zpěváček podluží“ v pátek 1.3. I. zkouška – výběrová, v pátek 9.3. nebo 15.3. II. zkouška, v pátek 22.3. generální zkouška, v neděli 24.3. finále „Zpěváček podluží“

Zobrazit příspěvek

Každý pátek v dopoledních hodinách – 8.3.,22.3.,29.3. proběhne „Školka v pohybu“ cvičení pro předškoláky v tělocvičně ZŠ.

Zobrazit příspěvek

Ve čtvrtek 28.3. proběhne v mateřské škole v dopoledních hodinách divadelní představení „Koncert pro radost“.

Zobrazit příspěvek

KNIHOVNA -Ve čtvrtek 7.3. návštěva knihovny tř. Pohádková a tř. Mořská, ve čtvrtek 14.3. návštěva knihovny tř. Safari, ve čtvrtek 21.3. tř. Lesní, v uterý 26.3. tř. Na paloučku, ve čtvrtek 4.4. návštěva knihovny tř. Džungle

Pozor – od pátku spouštíme nový projekt ŠKOLKA V POHYBU – info viz příloha

ŠKOLKA V POHYBU Zobrazit příspěvek